Whatsapp
Whatsapp

Dekoratif Suni Çim Halı

Hammaddesi Petrol  olan dekoratif çim halı son yıllarda sportif ve dekoratif alanlarda çok ilgi görmektedir. Doğal çimlerin bakım giderleri, sulama maliyetleri, harcanan zaman ve en önemlisi istenen sonuçların her zaman alınamaması gibi sebeplerden dolayı  çim halıya talepte artmıştır.

Bunların yanı sıra mekâna verdiği görsel güzellik ve kullanım kolaylığı bu tip ürünlerin ön plana çıkmasına sebep olmuştur. Dekoratif suni çim halı dekorasyon amaçlı çok farklı mekanlarda kullanılmaktadır.

Balkon Çim Halı

Dekoratif çim halılar günümüzde bahçe, balkon, teras, otoyol kenarları ve daha birçok alanda yaşamımızın içine girmiş durumdadır. Balkon çim halılar balkonlarda şık görünüm elde etmek ve rahat bir yaşam alanı için kullanılmaktadır. Balkonlara uygulanışı çok kolaydır. Dolgusuz olduğu için pratik ve kolayca montajı yapılabilinir. Renk seçeneği olarak farklı renklerde üretilebilinen dekoratif balkon suni çim halıları çift renkde üretilebilinmektedir.

Teras Çim Halı

Terasların sıcaklığı, güneş ışınlarına maruz kalma oranları iç mekanlara göre daha fazla ve yoğun olduğu için doğal çim ile kaplanması hayli zordur. Bu nedenle genellikle teras dekoratif çim halı tercih edilmektedir. Teras çim halılar terasda şık görünüm elde etmek ve rahat bir yaşam alanı için kullanılmaktadır. Renk seçeneği olarak farklı renklerde üretilebilinen dekoratif teras suni çim halıları çift renkde üretilebilinmektedir.

Bahçe Çim Halı

Yukarıda bahsetiğimiz gibi teras ve balkonlarda kullanılan çim halılar yoğun olarak bahçelerde dekoratif olarak kullanılmaktadır. İklim ve çevre koşulları (sulama sıkıntısı) olumsuz olduğu bölgelerde çok tercih edilmektedir. Renk seçeneği olarak farklı renklerde üretilebilinen dekoratif bahçe suni çim halıları çift renkde üretilebilinmektedir.

Dekoratif Suni Çim Ürünleri